Новини

  Козацькі забави

  Напередодні Дня Захисників Вітчизни між учнями початкових класів проведено розважально-спортивну програму «Козацькі забави». Учасники під час змагань проявили спритність і вміння долати перешкоди, краще пізнали своїх друзів та отримали масу позитивних емоцій.

   

  06.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Олімпійський тиждень

  В Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Д.Ф.Касьянчука з період з 16 по 20 вересня проходив Олімпійський тиждень.

  Протягом тижня проведено ряд спортивно-масових заходів:

  1.    Олімпійський урок з учнями 5 класу, під час якого діти ознайомилися з історією розвитку Олімпійського руху в Україні.

  2.    З нагоди Дня фізичної культури та спорту відбувся масовий забіг без урахування часу між учнями 1-4, 5-8 та 9-11 класів. Переможцями в своїх вікових групах стали:

  2.1.        Кочмарук Назарій – 11 кл.;

  2.2.        Конєшов Денис – 8 кл.;

  2.3.        Магерко Дарина – 6 кл.;

  2.4.        Нагорний Іван – 5 кл.;

  2.5.        Дубовий Максим – 4 кл.;

  2.6.        Гнатишена Анна – 3 кл.;

  2.7.        Собченко Станіслав – 2 кл.

  3.    Змагання з підтягування на перекладині: І місця в своїх вікових групах стали

  -        Кочмарук Назарій – 11 кл.;

  -        Конєшов Денис – 8 кл.

  4.    У вправах з обручами перемогу здобула  Пугачова Марія, учениця 4 класу.

  5.    В товариських змаганнях з футболу прийняли участь команди: Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ст., Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Змагання проходили в с.Северинівка. Результати ігор:

  -        Олександрівка 3:0 Чернятин;

  -        Олександрівка 3:0 Кудіївці;

  -        Олександрівка 2:3 Северинівка.

   

   

  06.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  День народження села Олександрівка

  Був надзвичайно радий відвідати важливу подію - 110 День Народження села Олександрівка!
  Село пережило Голодомор, репресії, революції, Другу Світову війну, і не дивлячись на все це на сьогоднішній день радує нас згуртованістю, активністю та зразковою дружністю всіх своїх мешканців!
  Вітаю кожного жителя села Олександрівки з цим святом! Ви вкладаєте вагомий внесок в життя своєї малої Батьківщини, саме завдяки Вам Олександрівка постійно розвивається.
  Вітаю кожного, хто піклується про долю рідної землі. Нехай завжди буде мирне небо над головою і родюча земля під ногами!
  З Днем Народження, Олександрівка!

   

  29.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень фізики та космонавтики

   Олександрівській ЗОШ І-ІІІ відбувся тиждень фізики та космонавтики. Кожен день проводився захід, пов'язаний з темою "Фізика - цариця всіх наук". Учні 7-8 класів взяли участь в інтелектуальній грі "Хто найкраще знає фізику", а учні 9 - 11 класів - "Щасливий випадок". Були проведені конкурси : "Збирачі формул", "Гонка за лідером", "Чорна скринька", "Пантоміма", "Фізичне диво". Учасники також розв'язували експериментальні задачі.
  Переможцями стали восьмикласники та одинадцятикласники. 
  Завершився тиждень конференцією "Україна і космос", де присутні ознайомилися з історією розвитку космонавтики і внеском українських вчених у розвиток космічних досліджень.
  Найкращим природознавцем школи визначено учня 6 класу Лебедя Артема, а найкращим знавцем з космічної тематики - учня 11 класу Підгорця Івана.

   

   

  06.05.2019 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч з інспектором відділення організації запобігання НС

  16 квітня відбулась зустріч з інспектором відділення організації запобігання НС та заходів ЦЗ ДПРЧ - 8 м. Жмеринки Жмеринського району 2 - ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області лейтенантом служби ЦЗ Васільєвим Дмитром Олександровичом, в ході якої йшла профілактична робота з пожежної безпеки та ознайомив з роботою своєї служби

   

  18.04.2019 | Aдмін | Читати далі

  Виставка родинної творчості "Моя творча сім'я"

  У школі пройшла виставка родинної творчості "Моя творча сім'я" на якій було представлено: вишивки, дерев'яні вироби, орігамі, швейні вироби, в'язання, малюнки та художні картини. Кращі вироби представлено на обласній виставці.

  18.04.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7
  Всього новин: 37