Новини

  Загальношкільний урок Пам’яті

  20 лютого Україна, в тому числі наша школа, вкотре згадує трагічні сторінки своєї непростої історії: 5-ту річницю загибелі Небесної Сотні та 4-ту річницю виходу захисників України з Дебальцевського котла – взірців реального, дієвого патріотизму, які своїми подвигами продемонстрували: ми – свободолюбива нація, яка ніколи не поступиться найважливішими для себе принципами.

  Загальношкільний урок Пам’яті розпочався із виконання Гімну України, також було переглянуто документальну кінохроніку про події тих років. Учні 7 класу поетичними рядками донесли до присутніх біль за загиблими Героями України. 
  У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед пам’яттю Воїнів Світла, які боролися за честь, правду і гідність, віддали своє життя за Україну.
  Взнак вшанування пам’яті загиблих вчителями та учнями були виготовлені паперові Ангели Миру, які після заходу були прикріплені на гілля голубих ялин, як символ МИРУ і ДОБРА.

  25.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  День вшанування воїнів-інтернаціоналістів

  15 - лютого - День вшанування воїнів-інтернаціоналістів. У нашому красивому селі Олександрівка проживає 5 воїнів-інтернаціоналістів, які виконували почесний обов'язок за межами країни: Буряченко М. Д, Соколова Н. Г - Афганістан, Березюк В. П. - Чехословакія, Абаполов С. П - Куба, Тимчук М. В - Ангола. Щорічно в цей день колектив школи віддає шану цим людям, вони є почесними гостями разом з головою ветеранської ради Хрипливим В. Ю. І цьогоріч їх вітали, дякували за їх нелегкі молоді роки, коли вони стояли між життям і смертю в чужих країнах, захищаючи життя і спокій мирних жителів. Шана і вдячність Захисникам!

  22.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  ММО Носківецького округу

  07.02 на базі Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося ММО Носківецького округу вчителів фізики та працівників "Захисту Вітчизни"


  22.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  "Єдина Україна"

  22 січня до 100-річчя Соборності України відбувся захід "Україна Соборна - моя гордість і слава". Вчителі і учні взяли участь у флешмобі "Єдина Україна"

  22.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  Педрада Носківецького освітнього окуругу.

  На базі Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 3 січня 2019 року відбулося спільне засідання педради Носківецького освітнього окуругу. Під час зустрічі були розглянуті питання: 1. НУШ - простір освітніх можливостей.
  2. Профілактика насильства в сімї, торгівлі людьми та булінгу в шкільному середовищі.
  Педагоги обмінялися досвідом роботи з даних питань. Команди вчителів продемонстрували знання з фахових питань, стали учасниками рольових ігор з проблемних ситуацій.
  В підсумку учасники відмітили оригінальність і корисність заходу, необхідність обміну досвідом. 

  22.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  Запущено нову систему управління контеном для шкіл

  Систему розроблено в лабораторії інформаційних та комунікаційних технологій ФМГ №17 м. Вінниці

  21.01.2011 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7
  Всього новин: 37