Новини

  День української писемності

  8 листопада 2019 році 5 учителів та 15 учнів Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. доєдналися до участі в написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності "Від бересту -  до "цифри" . Кращі уміння виявили учні:

  Міщенко Василь - учень 6 класу

  Яровий Олександр - учень 7 класу

  Бондар Дарина - учениця 9 класу

  Семенюк Данило - учень 10 класу

   

  12.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Педчитання

  29 жовтня в школі пройшли педчитання присв'ячені пам'яті українського педагога, прозаїка, літературознавця і громадської діячки Софії Федорівни Русової на тему: «Переддень освітніх реформ: педагогічна спадщина Софії Русової та сучасна освіта».

       Присутні ознайомилися з педагогічними поглядами Софії Русової (доп.Надрага В.М.) та концепцією української національної системи освіти і виховання у творах С.Русової і її актуальністю у сучасній школі (доп.Паляниця К.У., Рипула М.А., Нагорна Н.І.). Бібліотекар школи Борисенко Л.В. ознайомила з матеріалами слайд-презентації «Апостоли Правди і Науки» за С.Русовою» та оформила тематичну виставку в бібліотеці «Питання національно-громадського виховання у творчому доробку Софії Русової».

   

  06.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Козацькі забави

  Напередодні Дня Захисників Вітчизни між учнями початкових класів проведено розважально-спортивну програму «Козацькі забави». Учасники під час змагань проявили спритність і вміння долати перешкоди, краще пізнали своїх друзів та отримали масу позитивних емоцій.

   

  06.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Олімпійський тиждень

  В Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Д.Ф.Касьянчука з період з 16 по 20 вересня проходив Олімпійський тиждень.

  Протягом тижня проведено ряд спортивно-масових заходів:

  1.    Олімпійський урок з учнями 5 класу, під час якого діти ознайомилися з історією розвитку Олімпійського руху в Україні.

  2.    З нагоди Дня фізичної культури та спорту відбувся масовий забіг без урахування часу між учнями 1-4, 5-8 та 9-11 класів. Переможцями в своїх вікових групах стали:

  2.1.        Кочмарук Назарій – 11 кл.;

  2.2.        Конєшов Денис – 8 кл.;

  2.3.        Магерко Дарина – 6 кл.;

  2.4.        Нагорний Іван – 5 кл.;

  2.5.        Дубовий Максим – 4 кл.;

  2.6.        Гнатишена Анна – 3 кл.;

  2.7.        Собченко Станіслав – 2 кл.

  3.    Змагання з підтягування на перекладині: І місця в своїх вікових групах стали

  -        Кочмарук Назарій – 11 кл.;

  -        Конєшов Денис – 8 кл.

  4.    У вправах з обручами перемогу здобула  Пугачова Марія, учениця 4 класу.

  5.    В товариських змаганнях з футболу прийняли участь команди: Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ст., Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Змагання проходили в с.Северинівка. Результати ігор:

  -        Олександрівка 3:0 Чернятин;

  -        Олександрівка 3:0 Кудіївці;

  -        Олександрівка 2:3 Северинівка.

   

   

  06.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  День народження села Олександрівка

  Був надзвичайно радий відвідати важливу подію - 110 День Народження села Олександрівка!
  Село пережило Голодомор, репресії, революції, Другу Світову війну, і не дивлячись на все це на сьогоднішній день радує нас згуртованістю, активністю та зразковою дружністю всіх своїх мешканців!
  Вітаю кожного жителя села Олександрівки з цим святом! Ви вкладаєте вагомий внесок в життя своєї малої Батьківщини, саме завдяки Вам Олександрівка постійно розвивається.
  Вітаю кожного, хто піклується про долю рідної землі. Нехай завжди буде мирне небо над головою і родюча земля під ногами!
  З Днем Народження, Олександрівка!

   

  29.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень фізики та космонавтики

   Олександрівській ЗОШ І-ІІІ відбувся тиждень фізики та космонавтики. Кожен день проводився захід, пов'язаний з темою "Фізика - цариця всіх наук". Учні 7-8 класів взяли участь в інтелектуальній грі "Хто найкраще знає фізику", а учні 9 - 11 класів - "Щасливий випадок". Були проведені конкурси : "Збирачі формул", "Гонка за лідером", "Чорна скринька", "Пантоміма", "Фізичне диво". Учасники також розв'язували експериментальні задачі.
  Переможцями стали восьмикласники та одинадцятикласники. 
  Завершився тиждень конференцією "Україна і космос", де присутні ознайомилися з історією розвитку космонавтики і внеском українських вчених у розвиток космічних досліджень.
  Найкращим природознавцем школи визначено учня 6 класу Лебедя Артема, а найкращим знавцем з космічної тематики - учня 11 класу Підгорця Івана.

   

   

  06.05.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4
  Всього новин: 21